PRACOWNIK PRODUKCJI

Oferta dodana
25 maja 2018
Wyjazd do
Znajomość języka
Data wyjazdu
od zaraz

Opis oferty

Nr Ref.: PP/881

Nr KRAZ 15273

Zakres obowiązków:

  • praca na linii produkcyjnej
  • sortowanie i pakowanie pieczywa

Wymagania:

  • podstawowa znajomość języka niemieckiego (poziom A1)
  • prawo jazdy kat. B
  • własny samochód

Zapewniamy:

  • umowa o pracę z niemieckim pracodawcą (nie w delegacji)
  • atrakcyjne wynagrodzenie 9,27 euro brutto/h
  • składki oraz podatki odprowadzane w Niemczech przez Pracodawcę
  • ubezpieczenie dla Pracownika i jego rodziny
  • zakwaterowanie zorganizowane przez Pracodawcę
  • stałą opiekę koordynatora – p. Monika Lipińska
  • respektowane prawo do urlopu
Zastosuj
(prosimy podać datę)
Wybierz kategorię
Przeciągnij plik tutaj przeglądaj pliki...