MONTER

Oferta dodana
16 stycznia 2018
Znajomość języka
Data wyjazdu
od zaraz

Opis oferty

MONTER

Nr Ref.: PP/629

Nr KRAZ 15273

Zakres obowiązków:

  • prace wykończeniowe

Wymagania:

  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • prawo jazdy kat. B mile widziane

Zapewniamy:

  • umowę o pracę z niemieckim pracodawcą (nie w delegacji)
  • atrakcyjne wynagrodzenie od 11,08 euro brutto/h do 13,75 euro brutto/h
  • składki oraz podatki odprowadzane w Niemczech przez Pracodawcę
  • ubezpieczenie dla Pracownika i jego rodziny
  • pomoc w organizacji wyjazdu
  • zakwaterowanie zapewnione i opłacone przez Pracodawcę
  • stałą opiekę koordynatora – p. Bogusława Mikołajczyk
  • respektowane prawo do urlopu
Zastosuj
(prosimy podać datę)
Wybierz kategorię
Przeciągnij plik tutaj przeglądaj pliki...