ELEKTRYK PRZEMYSŁOWY

Oferta dodana
16 stycznia 2018
Wyjazd do
Znajomość języka
Data wyjazdu
Od zaraz

Opis oferty

Nr Ref.: PP/720

Nr KRAZ: 15273

Zakres obowiązków:

  • okablowywanie maszyn

Wymagania:

  • dobra znajomość języka niemieckiego (poziom B1)
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • wykształcenie kierunkowe
  • prawo jazdy kat. B
  • własny samochód

Zapewniamy:

  • umowę o pracę z niemieckim pracodawcą (nie w delegacji)
  • atrakcyjne wynagrodzenie 14 euro brutto/h + 24 euro netto diety za każdy przepracowany dzień
  • składki oraz podatki odprowadzane w Niemczech przez Pracodawcę
  • ubezpieczenie dla Pracownika i jego rodziny
  • pomoc w organizacji wyjazdu
  • zakwaterowanie zapewnione i opłacone przez Pracodawcę
  • stałą opiekę koordynatora – p. Sławomir Romańczuk
  • respektowane prawo do urlopu
Zastosuj
(prosimy podać datę)
Wybierz kategorię
Przeciągnij plik tutaj przeglądaj pliki...