ELEKTRYK PRZEMYSŁOWY – praca w Ilim Timber

Oferta dodana
11 października 2017
Wyjazd do
Znajomość języka
Data wyjazdu
od zaraz

Opis oferty

ELEKTRYK PRZEMYSŁOWY - praca w Ilim Timber

Nr ref.: PP/574

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie przeglądów
  • wyszukiwanie usterek
  • utrzymywanie ruchu w procesie produkcyjnym

Wymagania:

  • znajomość języka niemieckiego lub angielskiego minimum na poziomie dobrym (B1)
  • wykształcenie kierunkowe
  • aktualne certyfikaty i uprawnienia
  • samodzielność w pracy
  • prawo jazdy kat. B
  • mile widziany własny samochód

Zapewniamy:

  • umowę o pracę – praca w Ilim Timber (http://www.ilimtimber.com/)
  • wynagrodzenie od 14 € brutto/h + 3 € diety netto dla osób dojeżdżających własnym samochodem
  • zakwaterowanie zorganizowane i opłacane przez pracodawcę
  • składki oraz podatki odprowadzane w Niemczech przez Pracodawcę
  • ubezpieczenie dla Pracownika i jego rodziny
  • pomoc w organizacji wyjazdu
  • stałą opiekę koordynatora – p. Aleksandra Ożóg
  • respektowane prawo do urlopu
Zastosuj
(prosimy podać datę)
Wybierz kategorię
Przeciągnij plik tutaj przeglądaj pliki...