MECHANIK SAMOCHODOWY

Oferta dodana
16 stycznia 2018
Wyjazd do
Znajomość języka
Data wyjazdu
od zaraz

Opis oferty

Nr Ref.: PP/707

Nr KRAZ: 15273

Zakres obowiązków:

  • montaż pojedynczych podzespołów
  • przeprowadzanie kontroli

Wymagania:

  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego (poziom A2)
  • wykształcenie i doświadczenie na ww. stanowisku
  • prawo jazdy kat. B
  • własny samochód

Zapewniamy:

  • umowę o pracę z niemieckim pracodawcą (nie w delegacji)
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od kwalifikacji
  • składki oraz podatki odprowadzane w Niemczech przez Pracodawcę
  • ubezpieczenie dla Pracownika i jego rodziny
  • pomoc w organizacji wyjazdu
  • zakwaterowanie zorganizowane i opłacone przez Pracodawcę
  • stałą opiekę koordynatora – p. Aleksandra Dobrzycka
  • respektowane prawo do urlopu
Zastosuj
(prosimy podać datę)
Wybierz kategorię
Przeciągnij plik tutaj przeglądaj pliki...