OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO

Oferta dodana
23 marca 2018
Wyjazd do
Brehna, Germany
Znajomość języka
Data wyjazdu
od zaraz

Opis oferty

Nr Ref.: PP/515

Nr KRAZ 15273

Zakres obowiązków:

  • obsługa wózka widłowego
  • komisjonowanie
  • obsługa skanera

Wymagania:

  • dobra znajomość języka niemieckiego (poziom B1)

Zapewniamy:

  • umowa o pracę z niemieckim pracodawcą (nie w delegacji)
  • atrakcyjne wynagrodzenie  10 euro brutto/h
  • składki oraz podatki odprowadzane w Niemczech przez Pracodawcę
  • ubezpieczenie dla Pracownika i jego rodziny
  • pomoc w organizacji wyjazdu
  • zakwaterowanie zorganizowane przez Pracodawcę
  • stałą opiekę koordynatora – p. Weronika Frączek
  • respektowane prawo do urlopu
Zastosuj
(prosimy podać datę)
Wybierz kategorię
Przeciągnij plik tutaj przeglądaj pliki...