PRACOWNIK PRODUKCJI

Oferta dodana
22 lutego 2018
Znajomość języka
Data wyjazdu
od zaraz

Opis oferty

Nr Ref.: PP/800

Nr KRAZ: 15273

Zakres obowiązków:

  • obsługa maszyn produkcyjnych

Wymagania:

  • dobra znajomość języka niemieckiego (poziom B1)
  • doświadczenie na ww. stanowisku
  • prawo jazdy kat. B i własny samochód mile widziany

Zapewniamy:

  • umowa o pracę z niemieckim pracodawcą (nie w delegacji)
  • atrakcyjne wynagrodzenie: 10 euro brutto/h
  • składki oraz podatki odprowadzane w Niemczech przez Pracodawcę
  • ubezpieczenie dla Pracownika i jego rodziny
  • zakwaterowanie zorganizowane przez Pracodawcę
  • stałą opiekę koordynatora – p. Bogusława Mikołajczyk
  • respektowane prawo do urlopu
Zastosuj
(prosimy podać datę)
Wybierz kategorię
Przeciągnij plik tutaj przeglądaj pliki...