SPAWACZ MAG

Oferta dodana
16 stycznia 2018
Wyjazd do
okolice Augsburga, Germany
Znajomość języka
Data wyjazdu
15.01.2018

Opis oferty

SPAWACZ MAG

Nr Ref.: PP/705

Nr KRAZ: 15273

Zakres obowiązków:

  • spawanie przyczep na podstawie rysunku

Wymagania:

  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego(poziom A2)
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • prawo jazdy kat. B  mile widziane
  • własny samochód mile widziany

Zapewniamy:

  • umowę o pracę z niemieckim pracodawcą (nie w delegacji)
  • wynagrodzenie 11,51 euro brutto/h + 20 euro netto diety za każdy przepracowany dzień
  • składki oraz podatki odprowadzane w Niemczech przez Pracodawcę
  • ubezpieczenie dla Pracownika i jego rodziny
  • pomoc w organizacji wyjazdu
  • zakwaterowanie zorganizowane i opłacone przez Pracodawcę
  • stałą opiekę koordynatora – p. Łukasz Piasecki
  • respektowane prawo do urlopu
Zastosuj
(prosimy podać datę)
Wybierz kategorię
Przeciągnij plik tutaj przeglądaj pliki...