SPAWACZ MAG

Oferta dodana
20 kwietnia 2018
Wyjazd do
Augsburg, Germany
Znajomość języka
Data wyjazdu
od zaraz

Opis oferty

SPAWACZ MAG

Nr Ref.: PP/860

Nr KRAZ: 15273

Zakres obowiązków:

  • spawanie metodą MAG

Wymagania:

  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego (poziom A2)
  • doświadczenie na ww. stanowisku
  • prawo jazdy kat. B i własny samochód mile widziane

Zapewniamy:

  • umowa o pracę z niemieckim pracodawcą (nie w delegacji)
  • atrakcyjne wynagrodzenie 10,50  + 20 euro netto diety za każdy przepracowany dzień
  • składki oraz podatki odprowadzane w Niemczech przez Pracodawcę
  • ubezpieczenie dla Pracownika i jego rodziny
  • zakwaterowanie zorganizowane i opłacone przez Pracodawcę
  • stałą opiekę koordynatora – p. Paulina Tomczyk
  • respektowane prawo do urlopu
Zastosuj
(prosimy podać datę)
Wybierz kategorię
Przeciągnij plik tutaj przeglądaj pliki...