STOLARZ

Oferta dodana
25 maja 2018
Wyjazd do
Znajomość języka
Data wyjazdu
od zaraz

Opis oferty

STOLARZ

Nr Ref.: PP/882

Nr KRAZ 15273

Zakres obowiązków:

  • wykańczanie jachtów

Wymagania:

  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego (poziom A2) lub dobra znajomość języka angielskiego (poziom B1)
  • doświadczenie w wykańczaniach jachtów

Zapewniamy:

  • umowa o pracę z niemieckim pracodawcą (nie w delegacji)
  • atrakcyjne wynagrodzenie 12-13 euro brutto/h + 20 euro netto diety za każdy przepracowany dzień
  • składki oraz podatki odprowadzane w Niemczech przez Pracodawcę
  • ubezpieczenie dla Pracownika i jego rodziny
  • zakwaterowanie zorganizowane i opłacone przez pracodawcę
  • stałą opiekę koordynatora – p. Michalina Rusek
  • respektowane prawo do urlopu
Zastosuj
(prosimy podać datę)
Wybierz kategorię
Przeciągnij plik tutaj przeglądaj pliki...