Dla pracodawcy

Drogi Pracodawco poszukujesz pracownika ? Znajdziemy go dla Ciebie !

Personalpilot jest firmą oferującą rozwiązania z zakresu rekrutacji, leasingu i outsourcingu HR, pracowników z Polski oraz Europy Wschodniej. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w rekrutacji na rynku niemieckojęzycznym.
Naszą misją jest dostarczanie partnerom biznesowym najatrakcyjniejszych pracowników spełniających ich wymagania oraz oczekiwania, poprzez wykorzystanie skutecznych procesów rekrutacyjnych. Nasi specjaliści zajmują się procesem rekrutacji personelu z polski oraz zagranicy: począwszy od pracowników produkcyjnych, poprzez pomocników aż do pracowników wyspecjalizowanych posiadających wysokie kwalifikacje zawodowe.

Nasza oferta

Zapewniamy wysokiej jakości usługi dostosowane do zmieniających się potrzeb naszych klientów. Rekrutujemy zarówno pracowników tymczasowych, jak i na stałe.W przypadku pracowników w Europy Wschodniej, w zależności od preferencji i oczekiwań pracodawcy:
• zapewniamy uregulowanie wszelkich spraw wizowych oraz innych formalności związanych ze sprowadzeniem pracownika do Polski
• pomagamy lub w pełni załatwiamy wszelkie formalności związane z uzyskaniem zezwolenia na pracę oraz zalegalizowaniem pracownika na terenie Polski
• pomagamy lub przejmujemy kwestie administracyjno-prawne
Wszelkie kroki związane z zatrudnieniem pracownika czynione są zgodnie z literą prawa oraz najwyższymi standardami etycznymi i moralnymi. Realizujemy zlecenia zarówno rekrutacji masowych prowadzonych w ramach stałej współpracy, jak również rekrutacje pojedyncze, na indywidualne stanowiska pracy wymagające, od pracownika specyficznych, ściśle określonych kwalifikacji.

Możliwości współpracy

• pośrednictwo pracy i doradztwo personalne
• praca tymczasowa
• leasing pracowniczy
• administrowanie dokumentacji pracowniczej
Wszystkie wyżej wymienione formy współpracy są elastyczne i dostosowywane bezpośrednio do potrzeb oraz oczekiwań naszych klientów.
  • Posiadamy szeroką bazę kandydatów, w różnych branżach, o zróżnicowanych kwalifikacjach.

  • Prowadzimy skuteczne procesy rekrutacyjne, umożliwiające pozyskanie zmotywowanych pracowników.

  • Krótkoterminowe, pilne zlecenia charakteryzujące się wysokimi wymaganiami personelu często wykonujemy nawet w ciągu 48h.

  • Opracowywane przez nas profile kandydatów są czytelne i dostosowane do konkretnych wymagań klienta.

  • Każdego klienta traktujemy w sposób indywidualny, dostosowany do jego potrzeb i oczekiwań oraz każdemu klientowi zapewniamy osobistego opiekuna w okresie całej współpracy.

  • Zapewniamy szybki i łatwy kontakt, a także wielostrukturalne wsparcie na każdym etapie współpracy.

Social media

Opinie Pracowników

Jestem operatorem maszyn CNC. Od 4 miesięcy pracuję w Niemczech. Pracę znalazłem dzięki Personal Pilot a umowę podpisałem bezpośrednio z firmą Niemiecką, w której pracuję a nie z pośrednikiem niemieckim. Od początku opiekuje się mną jeden pracownik Personal Pilot i wiem, że mogę zawsze liczyć na jego pomoc. Polecam !

Michał, 29 lat, operator maszyn CNC
Pracuje w Niemczech od 2 miesięcy. Personal Pilot znalazł mi pracę pomimo tego, że nie mam żadnego zawodu i nie znam języka niemieckiego. Zarabiam dużo więcej niż zarabiałem w Polsce i mam zapewnione mieszkanie. Polecam osobom szukającym pracy.
Szymon, 32 lata, Pracownik produkcji
Jeżeli są Państwo zainteresowani skorzystaniem z usług Personal Pilot prosimy o kontakt.
Szczegółowych informacji udzielą Państwu nasi specjaliści pod numerem telefonu 122 100 221 lub drogą mailową biuro@personalpilot.pl

Nasze oddziały

Zgłoś się 

""
1
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
FormCraft - WordPress form builder