od 14 euro brutto/h
Oferta dodana
23 marca 2017
Wyjazd do
Znajomość języka
Data wyjazdu
od zaraz

Opis oferty

SZLIFIERZ

Nr ref.: PP/89
Zakres obowiązków:

  • szlifowanie obrotowych noży krążkowych
  • obsługa narzędzi służących do pracy
  • kontrola jakości wykonanego detalu

Wymagania:

  • znajomość języka niemieckiego na poziomie minimum A2
  • mile widziane wykształcenie kierunkowe: w zakresie obróbki metalu
  • doświadczenie na ww. stanowisku
  • prawo jazdy kat. B
  • własny samochód (mile widziany)

Zapewniamy:

  • umowę o pracę z niemieckim pracodawcą (nie w delegacji)
  • wynagrodzenie - od 14 euro brutto/godzina plus dodatki
  • składki oraz podatki odprowadzane w Niemczech przez Pracodawcę
  • ubezpieczenie dla Pracownika i jego rodziny
  • pomoc w organizacji wyjazdu
  • możliwość zorganizowania zakwaterowania
  • stałą opiekę koordynatorów PersonalPilot
  • respektowane prawo do urlopu