Oferta dodana
29 czerwca 2017
Wyjazd do
Znajomość języka
Data wyjazdu
od zaraz

Opis oferty

ŚLUSARZ (FACHOWCY I POMOCNICY)

Nr ref.: PP/171

Zakres obowiązków:

  • wykonywanie prac związanych z montażem produkowanych konstrukcji stalowych
  • znajomość rysunku technicznego
  • umiejętność posługiwania się narzędziami warsztatowymi
  • wykonywanie prac według harmonogramu

Wymagania:

  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • wykształcenie kierunkowe
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • prawo jazdy kat. B (własny samochód będzie dodatkowym atutem)

Zapewniamy:

  • umowa o pracę - z niemieckim pracodawcą (nie w delegacji)
  • wynagrodzenieod 9,23 euro do 14 euro / brutto za godzinę, pomocnik ok. 9,23 euro
  • składki oraz podatki odprowadzane w Niemczech przez Pracodawcę
  • ubezpieczenie dla Pracownika i jego rodziny
  • pomoc w organizacji wyjazdu
  • zakwaterowanie zorganizowane i opłacone przez Pracodawcę
  • stałą opiekę koordynatora - p. Jakub Kula
  • respektowane prawo do urlopu