Oferta dodana
10 lipca 2017
Wyjazd do
Aschaffenburg, Landshut, Regensburg, Germany
Znajomość języka
Data wyjazdu
od zaraz

Opis oferty

MECHANIK

Nr ref. PP/333

Zakres obowiązków:

  • naprawa elektrycznych zamiatarek

Wymagania:

  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • doświadczenie na w/w stanowisku
  • prawo jazdy kat. B i własny samochód będzie dodatkowym atutem

Zapewniamy:

  • umowę o pracę z niemieckim pracodawcą (nie w delegacji)
  • wynagrodzenie –10. 50 euro brutto/godzinę + 40 euro netto diety za każdy przepracowany dzień
  • składki oraz podatki odprowadzane w Niemczech przez Pracodawcę
  • ubezpieczenie dla Pracownika i jego rodziny
  • pomoc w organizacji wyjazdu
  • zakwaterowanie zorganizowane przez Pracodawcę
  • stałą opiekę koordynatorów – p. Łukasz Piasecki
  • respektowane prawo do urlopu