Oferta dodana
19 lipca 2017
Znajomość języka
Data wyjazdu
od zaraz

Opis oferty

MONTER MASZYN

Nr ref. PP/360

Miejsce pracy: Niemcy

Zakres obowiązków:

  • wytwarzanie części maszyn
  • uzbrajanie i rozbieranie narzędzi
  • bieżąca konserwacja i pielęgnacja urządzeń

Wymagania:

  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego (poziom A2)
  • wykształcenie jako mechanik lub technolog
  • doświadczenie zawodowe jako monter maszyn
  • prawo jazdy kat. B + własny samochód (mile widziany)

Zapewniamy:

  • umowę o pracę z niemieckim pracodawcą (nie w delegacji)
  • wynagrodzenie wynagrodzenie 13 euro brutto/h + 15 euro netto dieta/dzień
  • składki oraz podatki odprowadzane w Niemczech przez Pracodawcę
  • ubezpieczenie dla Pracownika i jego rodziny
  • pomoc w organizacji wyjazdu
  • zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę
  • stałą opiekę koordynatora - p. Jakub Kula
  • respektowane prawo do urlopu