11,51 euro brutto/h (po 9 m-cach 15,91 euro brutto/h)
Oferta dodana
29 marca 2017
Znajomość języka
Data wyjazdu
od zaraz

Opis oferty

MONTER TRANSFORMATORÓW - PRACA W SGB-SMIT Group

Nr ref.: PP/93

Zakres obowiązków:

  • praca przy produkcji i montażu transformatorów suchych żywicznych (do wysokości 2-3m i wyższych)
  • praca przy budowie uzwojeń transformatorów i produkcji urządzeń/ instalacji

Wymagania:

  • znajomość języka niemieckiego (poziom min. B1)
  • mile widziane wykształcenie kierunkowe: monter ogrzewania/ monter maszyn elektrycznych bądź rolniczych/ mechatronik
  • doświadczenie na ww. stanowisku
  • doświadczenie w pracach montażowych
  • uprawnienia na wózki widłowe
  • aktualne badania G25 i G41
  • referencje
  • prawo jazdy kat. B
  • własny samochód

Zapewniamy:

  • umowę o pracę z niemieckim pracodawcą (nie w delegacji)
  • wynagrodzenie – 11,51 euro brutto/h (po 9 m-cach 15,91 euro brutto/h)
  • zwrot kosztów dojazdu z miejsca zakwaterowania do pracy
  • składki oraz podatki odprowadzane w Niemczech przez Pracodawcę
  • ubezpieczenie dla Pracownika i jego rodziny
  • pomoc w organizacji wyjazdu
  • zakwaterowanie zorganizowane i opłacone przez Pracodawcę
  • stałą opiekę koordynatorów
  • respektowane prawo do urlopu