Oferta dodana
8 czerwca 2017
Wyjazd do
Znajomość języka
Data wyjazdu
od zaraz

Opis oferty

Parkieciarz/Posadzkarz

Nr ref. PP/274

Miejsce pracy: Niemcy, Hamburg

Zakres obowiązków:

  • przygotowywanie podłoża
  • kładzenie linoleum i wykładzin

Wymagania:

  • podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • mile widziane prawo jazdy kat. B

Zapewniamy:

  • umowę o pracę z niemieckim pracodawcą (nie w delegacji)
  • wynagrodzenie – 11,50 € brutto/godzinę + 20 euro netto diety dziennie
  • składki oraz podatki odprowadzane w Niemczech przez Pracodawcę
  • ubezpieczenie dla Pracownika i jego rodziny
  • pomoc w organizacji wyjazdu
  • zakwaterowanie zapewnione i opłacone przez Pracodawcę
  • stałą opiekę koordynatora – p. Bogusława Mikołajczyk
  • respektowane prawo do urlopu