Praca w Austrii – nowy kierunek pracy!

Austria raczej kojarzy nam się z feriami zimowymi i wyjazdem na narty. A może by tak zatrzymać się tam na dłużej i znaleźć pracę? Z nami to możliwe!

Osoby planujące wyjazd do pracy za granicę często wybierają Niemcy, Wielką Brytanię czy popularną ostatnio Skandynawię. A może by tak Austria?
Okazuje się, że nad Dunajem można znaleźć bardzo ciekawe oferty pracy, dobrze zarobić, a w wolnym czasie zwiedzać piękne austriackie miasta i alpejskie kurorty.

Jakie oferty pracy możecie spotkać?

Wśród ofert pracy w Austrii przewijają się ogłoszenia skierowane przede wszystkim do takich grup zawodowych, jak: ślusarze, elektrycy, spawacze, monterzy specjalistycznych urządzeń, operatorzy, stolarze. Jeżeli posiadasz doświadczenie, certyfikaty i oczywiście wykształcenie kierunkowe to bez problemu znajdziesz pracę na terenie Austrii. Polacy jako członkowie Unii Europejskiej mogą bez przeszkód zamieszkiwać nad Dunajem i zacząć tam pracę – wystarczy się zameldować
w urzędzie gminy do trzech dni po przyjeździe. Przed wyjazdem pamiętajcie,
aby zaopatrzyć się w Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego tak, aby w razie konieczności skorzystania z opieki medycznej nie ponosić za to dodatkowych kosztów.

Kraj nad Dunajem to świetna alternatywa dla wyjazdów do pracy.
Oferty są tam bardzo atrakcyjne, można sporo zarobić i zdobyć cenne doświadczenie. Najważniejsze oczywiście to szukać z głową i kierować się zdrowym rozsądkiem!
Dlatego serdecznie zapraszamy Was już dziś do kontaktu z naszymi rekruterami, którzy pomogą Wam wybrać odpowiednią ofertę pracy!